spot_img
Ana SayfaGenelArsuz'da Bayramlaşma Coşkusu

Arsuz’da Bayramlaşma Coşkusu

Kurban Bayramı münasebetiyle kaymakamlığımızca organize edilen bayramlaşma programı bayramın ikinci günü saat 10:00’da demir yolları kampı bahçesinde gerçekleştirildi.
Bayramlaşma programına Kaymakam Musa Sarı’nın yanı sıra, Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Mehmet Güzelmansur, Garnizon Komutanı Albay Ünsal Kızıl, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, iskenderun Belediye Başkanı Mehmet Fatih Tosyalı, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, gaziler ve şehit aileleri ile ilçemizden ve dışarıdan gelen misafirlerden yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.
Bayramlaşma programında milletvekilleri ve belediye başkanlarımız bayrama dair çeşitli mesajlar verilirken Kaymakamımız Musa Sarı bayram temennilerinin yanı sıra İçişleri Bakanlığımızın her bayram için yaptığı uyarıları hatırlatarak bu bayramın slogan olarakta dönüş yollarının acıya dönüşmemesi İçin Kemerin Ses Getirsin sloganını hatırlatarak mutlaka emniyet kemeri takmaya dikkat etmeleri yönünde tüm misafirleri uyardıklarını ifade ettiler.
Bayramlaşma programının ardından protokol ve misafirler Garnizon Komutanlığı, ilçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, 112 Acil Tıp İstasyonu ve şehit ailesi ziyaretleri gerçekleştirdiler.

DİĞER HABERLER