spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKAN FATİH TOSYALI HAFTA SONU ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILDI

BAŞKAN FATİH TOSYALI HAFTA SONU ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILDI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı hafta sonu düzenlenen çeşitli programlarda vatandaşlarla bir araya gelerek İskenderunluları yalnız bırakmıyor.

Her fırsatta halkın yanında olan halkın mutluluğunu ve üzüntüsünü paylaşan Başkan Fatih Tosyalı, hafta sonu düzenlenen etkinlik,şölen ,düğün ve taziyelere katıldı.

BAŞKAN ,ABADER ŞÖLENİNE KATILDI

ilk olarak Bekbele yaylası Çamlık Mevkisinde Abacılı Yörük-Türkmen Derneği (ABADER) tarafından düzenlenen geleneksel “Yörük Türkmen Şölenine” katılan Başkan Fatih Tosylalı,organizayonun düzenlenmesinde emeği geçenleri kutlayarak ,”Gelenek, görenek, örf ve adetlerin yaşatılmasına katkı sağlayan ve birlik beraberlik duygularını pekiştiren şölenin düzenlemesinde emeği geçenleri kutluyorum “dedi.

KİTAP OTAĞINA ZİYARET

Kitap otağı sahibi Aşir Alkaç kardeşimizi AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte ziyaret eden Başkan Fatih Tosyalı,belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler vererek çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

ŞEHİDİMİZİN MEVLİDİNE KATILDI

Dadah sonra Şehit Uzman Çavuşumuz Memet Dursun için şehitlikteki kabri başında ailesi tarafından okutulan Mevlid-i şerife katılan Başkan Fatih Tosyalı,şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet aile yakınlarına başsağlığı diledi.

İŞİTME ENGELLİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

İskenderun Belediyesi 2’nolu sosyal tesislerinde İskenderun İşitme Engelliler Derneği tarafından düzenlenen programa katılan Başkan Fatih Tosyalı,”Belediye olarak engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz “şeklinde konuştu.

TAZİYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Gültepe Mahallesinde önceki dönem belediye meclis üyesi Kemal Tekbaş tarafından okutulan mevlid-i şerife ve Cumhuriyet Mahallesinde İskenderun Spor’un kurucularından ve taraftarlar önderi merhum Mahmut Taşkır için okutulan mevlidi şerife AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte katılan Başkan Tosyalı,tüm geçmilerimize Allah rahmet diledi.

NİKAH MERASİMİNE KATILDI

Küçükyıldız ve Köybaşı ailelerinin kıymetli evlatları Nevin Küçükyıldız ile Sercan Köybaşının nikahlarını kıyan Başkan Tosyalı,genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyerek her iki aileyede hayırlı olsun dileklerimizi iletti.

DİĞER HABERLER