spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKAN TOSYALI,BAKAN YARDIMCILARI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN TOSYALI,BAKAN YARDIMCILARI İLE BİR ARAYA GELDİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Nevşehir’deki Yerel Yönetimler Bölge toplantısının son gününde Bakan yardımcıları ile bir araya geldi.

AK Parti Yerel Yönetimler bölge toplantısına katılan Başkan Fatih Tosyalı,Bakan yardımları ve AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardıcısı Mehmet Özhaseki bir araya gelerek İskenderun için ivedilik arz eden konuları istişare etti.

TOPLANTILAR VERİMLİ GEÇTİ

Nevşehir’de düzenlenen toplantıların verimli geçtiği belirten başkan Fatih Tosyalı,”AK Parti yerel yönetimler istişare ve bölge toplantısı Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesinde başladı.AK Parti İl Başkanlığı ve Nevşehir Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Ortahisar’da bir otelde düzenlenen programda belediye başkanı arkadaşlarımız bakan yardımlarımız ile hizmetler ve projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular “dedi.

AK BELEDİYECİLİK BİR VİZYON VE MİSYONUN DA ADIDIR

Toplantı somrasında İçişleri ve Ulaştırma Bakan yardımcıları ile bir araya geldiklerini belirten başkan Fatih Tosyalı,”Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gönül belediyeciliğini şehrimizde uygulamak adına, elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. AK Belediyecilik bir vizyon ve misyonun da adıdır. İnşallah İskenderun’da hayata geçireceğimiz birbirinden değerli yatırım ve projelerle ‘AK Belediyecilik’ ayrıcalığını yaşatmaya devam edeceğiz.Bu kapsamda bizlere her zaman destek veren tüm AK Parti Genel Merkezimize, Bakanlarımıza ve Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER