spot_img
Ana SayfaGenelİSKENDERUN BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLEDİ

İSKENDERUN BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLEDİ

İskenderun Belediyesinde Kurban Bayramı nedeniyle belediyenin tüm birimlerinde görev yapan personel, belediye meclis salonunda bayramlaştı.
Düzenlenen bayramlaşma törenine İskenderun Belediyesi başkan yardımcıları, Kemal Nadir Ünal, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin, Doç.Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, daire müdürleri ve belediye personeli katıldı.
Bayramlaşma öncesinde konuşan İskenderun Belediyesi başkan yardımcıları, Kemal Nadir Ünal, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin, Doç.Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, tüm personelin kurban bayramını kutlayarak aileleri ile birlikte sağlıklı mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundular.
Yapılan konuşmaların ardından İskenderun Belediyesi başkan yardımcıları, Kemal Nadir Ünal, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin, Doç.Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, personel ile tek tek bayramlaştı.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın vefat eden babasının cenaze töreni nedeni ile bayramlaşma törenine katılamayarak gönderdiği mesaj ile tüm çalışanların bayramını kutladı.

DİĞER HABERLER