spot_img
Ana SayfaGenelMAHALLE MUHTARLARINDAN GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ’YE ZİYARET

MAHALLE MUHTARLARINDAN GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ’YE ZİYARET

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, mahalle sakinlerinin sesi olan Antakya, Belen, Samandağ ve Kırıkhan muhtarlarını ağırladı.
İçme suyu ve kanalizasyon altyapısına yönelik konuların istişare edildiği ziyarete Antakya ilçesine bağlı Bitiren Mahalle Muhtarı Halit Polat, Samandağ Tomruksuyu Mahalle Muhtarı Feray İncir, Belen Bakras Mahalle Muhtarı Ali Şirin, Belen Kömürçukur Mahalle Muhtarı Servet Kurt ve Kırıkhan Menderes Mahalle Muhtarı Murat Başaran katılım gösterdi.
Hatay’ın 15 ilçesi için yapılan yatırımlar ve hazırlanan projeler hakkında bilgiler veren Genel Müdür Çaparali, hizmet götürme noktasında muhtarlarımızı dikkate alarak koordineli şekilde çalıştıklarını ve hizmet hususunda her düşünceye önem verdiklerini ifade etti.
Hatay’ın muhtarlarına kulak vermeleri ve istişarelere önem vermelerinden dolayı Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür eden mahalle muhtarları, HATSU’nun insan hayatı ve çevreye yönelik önemli hizmetlere imza attığını ifade ederek, mahallelerine yönelik talep ve temennilerini ilettiler.

DİĞER HABERLER