spot_img
Ana SayfaGenelMİLLET PARKI KONSERLERİ DEVAM EDİYOR

MİLLET PARKI KONSERLERİ DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, millet parkında düzenlenen konserlerin devam ettiğini belirtti. İskenderun Belediyesi kültür müdürlüğü kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında millet parkında “gitar ve mavi” konseri düzenliyor.

‘TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR’
Düzenlenen etkinlikler hakkında bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı, “Söz vermiş olduğumuz halk konserlerine devam ediyoruz. 3 Ağustos cumartesi günü saat 20.30’da millet parkında düzenlenecek olan Atilla Yılmaz konserine tüm halkımız davetlidir. Halkımız bu tür etkinliklerden büyük bir memnuniyet duyuyor. Belediye olarak sanat ve sanatçıya büyük önem veriyoruz” dedi.

İskenderun’u kültür ve sanat anlamında hak ettiği yere getireceklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Kültür müdürlüğümüzün organize ettiği halk konserleri yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlarımız bu tür etkinlerin devamını bizden talep ediyor. Bizlerde halkımızın istekleri ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgemizde sanat anlamında çok değerli isimlerimiz var. Belediye olarak her zaman bu tür etkinler düzenlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER