spot_img
Ana SayfaGenel2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile velilerin kırtasiye ihtiyaçları için tercihleri yine...

2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile velilerin kırtasiye ihtiyaçları için tercihleri yine Bilge Kırtasiye oldu.

1200 metrekare alanda 450 bin ürün çeşidi ile bölgenin en büyük kırtasiyesi olarak hizmet veren Bilge Kırtasiye,oldukça yoğun günler yaşıyor.Müşterilerine en iyiyi en uygun fiyatlarla sunmak istediklerini belirten Bilge Kırtasiye Genel Müdürü Hikmet KAYA; “11 yıllık süre içerisinde yaptığımız yatırımlarla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük mağazası konumuna geldik. Yıl başında geçen süre içerisinde 650 m2’lik alanın da bize yetmediğini ve iyi hizmet götüremediğimizi düşünerek fiziki büyüme atağına kalktık. Mağazamızın yanındaki işyerini de mağazamıza ekleyerek hizmet alanımızı, bin 200 M2’ye çıkardık. Hummalı bir çalışmanın ardından mağazamızı yeni sezona yetiştirdik. Alanı genişletirken, ürün çeşidimiz de 450 bine ulaştı.Mağazamıza gelen müşterilerimize çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.Ancak şunu belirtmeliyim ki,müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sunmanın da haklı gururunu da yaşıyoruz.Biz yönetim anlayışı olarak Kırtasiyeciliği kazanç kapısı olarak görmüyoruz.Mesela ek yaptığımız mağazamızın üst bölümünde kültür merkezi kimliğiyle hizmet vereceğiz.Kültür merkezini, kütüphane gibi planlıyoruz. İnsanlar yazın serin, kışın da sıcak bir ortamda kitap okuma keyfini yaşayacaklar. Üst tarafını, kültürel toplantılar, imza günleri olabileceği bir mekana dönüştürdük. Burada ayrıca ufak çaplı seminer ve konferans verilebilecek. Üst taraf tek parça bir salon oldu. Alt taraf da şu anda kullandığımız mağazamızla birleştirilerek ders, kaynak kitap ve kırtasiye çeşitlerimizi arttırdık. Bunun yanında oyuncak reyonumuz da çok zengin ve bol çeşitli oldu. Burada ayrıca zekâ oyunlarına yönelik çok özel bir bölüm olacak. Okul öncesi zekâ oyunu materyalleri ile donatacağız” şeklinde konuştu.

Kendilerini tercih eden tüm müşterilerine de teşekkür eden Hikmet Kaya,Kalitede sürekliliğin yıl boyu devam edeceğini de belirtti.

DİĞER HABERLER