spot_img
Ana SayfaGenelBAŞARILI SPORCUDAN BAŞKAN FATİH TOSYALI'YA ZİYARET

BAŞARILI SPORCUDAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

2019 Genç Avrupa Şampiyonası milli takımı seçme müsabakalarında Türkiye birincisi olan Karasopa Taekwondo Spor Kulübü ve Taekwondo Genç Milli Takım Sporcusu Azra Tuba Torun İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Antrenörü ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret eden Başarılı sporcu hedefinin Avrupa şampiyonasından başarılı bir şekilde dönmek olduğunu söyledi.

GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise; “Belediye olarak görev geldiğimiz ilk günden bugüne kadar spora ve sporcuya destek olduk. Her zaman gençlerimizi spora teşvik ettik. Görüldüğü üzere kentimizden başarılı sporcular çıkıyor. Sizler kendi başarınızın yanında aynı zamanda İskenderun’un adını da en güzel bir şekilde duyuruyorsunuz. Başarılarının devamını diliyor, antrenörlerimize ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HEDEF AVRUPA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

Karasopa Taekwondo Spor Kulübü ve Taekwondo Genç Milli Takım Sporcusu Azra Tuba Torun ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’y  teşekkür ederek; “4-6 Ekim 2019’da tarihinde İspanya’da yapılacak Avrupa Taekwondo Şampiyonasında ülkemizi ve kentimizi temsil edeceğim.Hedefim Avrupa Şampiyonasını başarılı bir şekilde tamamlamaktır.Desteklerinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz “diye konuştu.

DİĞER HABERLER