spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKAN GÜVEN, HBB GENEL SEKRETER YARDIMCISI CANTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

BAŞKAN GÜVEN, HBB GENEL SEKRETER YARDIMCISI CANTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ve başkan yardımcıları, HBB Genel Sekreter Yardımcısı ve 3. Bölge sorumlusu Taygun Cantürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak ilçede yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.
Başkan Güven, Arsuz ilçesindeki yaşanan altyapı ve üstyapı sıkıntılarını görüşmek ve ihtiyaçların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla HBB İskenderun Hizmet Binasına gelerek ziyaret gerçekleştirdi.
HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk ile 3. Bölge Zabıta Müdürü Mehmet Kaplan’a yapılan ziyarete, Başkan Güven’le birlikte Başkan yardımcıları Özgür Murt, Cevat Aydemir ve Fen işleri Müdürü Koray Mazmancı katılım sağladı.
Ziyarette yaptığı konuşmasında yapılan hizmetleri değerlendiren Güven, ilçelerde yapılan çalışmalardan ve projelerden memnun olduklarını belirterek daha güzel bir Hatay için daima bir araya geleceklerini ve yaptığı özverili projeler için Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ettiğini ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cantürk, Başkan Savaş önderliğinde Hatay’ı her yönden daha ilerlere götürmek ve ortak akıl ile hareket edilerek vatandaşların daha rahat bir yaşam sürmeleri adına özverili hizmetlerin Hatay genelinde devam edeceğini söyledi.
Sohbet havasında geçen ziyaret anı fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

DİĞER HABERLER