spot_img
Ana SayfaGenelHBB BAŞKANI SAVAŞ’TAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

HBB BAŞKANI SAVAŞ’TAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’u el birliği içerisin de geleceğe taşıyacaklarını belirtti.

Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, HBB Genel sekreteri Nihat Tazearslanİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

HEPİMİZİN AMACI HALKA HİZMET

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar tüm kurumlarımız ile belediye başkanı arkadaşlarımız ile hep iletişim halinde olduk. Bilindiği üzere son büyükşehir yasası ile birlikte ilçe belediyelerinin sorumlukları ve büyükşehir belediyesinin sorumluluk alanları ayrıldı. Âmâ hepimizin tek bir amacı var oda halkımıza en iyi hizmeti vermektir. Belediye ve paydaş kurumlarla birlik beraberlik içerisinde, halkımıza daha fazla hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri için Sayın Savaş’a teşekkür ediyorum” dedi.

İSKENDERUN BİZLER İÇİN ÖNEMLİ

Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise Hatay’ı bir bütün olarak ele aldıklarını belirterek,” Zaman zaman ilçe belediye başkanlarımızı ziyaret ediyoruz. İskenderun Hatay ilimizin en güzel ilçelerinden bir tanesi. Halka hizmet noktasında inşallah yeni dönemde ilçe belediyemiz ile birlikte bölgemiz için hayırlı işlere imza atacağız. Ortak gayemiz hizmet. “şeklinde konuştu.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken İskenderun’da yapılmakta olan ve yapılacak olan hizmetler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

DİĞER HABERLER