spot_img
Ana SayfaGenelİSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANITOSYALI BAĞLICA YAYLASINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANITOSYALI BAĞLICA YAYLASINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Şehrimizin hak ettiği yere gelmesi için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Akçay’a bağlı Bağlıca yaylasında vatandaşlar ile bir araya geldi.

ORTAK AKLA ÖNEM VERİYORUZ

Mahalle ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Başkan Tosyalı,” Kıymetli mahalle Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte sürekli bir araya geliyoruz. Mahalle ziyaretleri kapsamında kıymetli halkımız ile bir araya geliyor, sorunları dinliyor tespit ediyoruz. Şehrimizin daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için var gücümüz ile yorulmadan çalışıyoruz. Hep birlikte çok daha iyi hizmetler yapacağız projelerimizi hayata geçirmek için hep beraber ortak akıl ile fikir alışverişinde bulunacağız ve karar vereceğiz ”dedi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Başkan Tosyalı,” Mahallelerimizde yer alan sorunları biliyoruz. Mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz. Her şeyi planlı ve sistemli bir şekilde yaparsak, altından kalkamayacağımız hiç bir sorun yoktur diye düşünüyorum. Rabbim, şehrimize ve halkımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Hepinize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Akçay ,Güzelçay ,Fatih Sultan Mehmet muhtarları ve vatandaşlar sorunlar istek talep ve önerilerini Başkan Fatih Tosyalı’ya ilettiler.

 

DİĞER HABERLER