spot_img
Ana SayfaGenelİTSO’da Geleceğe yön veren toplantı gerçekleştirildi

İTSO’da Geleceğe yön veren toplantı gerçekleştirildi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen toplantıda bölgenin geleceği ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi.

İskenderun Kaymakamı İskender YÖNDEN, İskenderun’un geleceğine yön vermek üzere;
“Gelecek Geldi” adı altında ikinci toplantısınıİTSO’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir ÖZEL, İskenderun Kaymakamı İskender YÖNDEN, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih TOSYALI, İTSO Başkanı Levent Hakkı YILMAZ iş ve sanayi dünyasının dinamikleri ile bir araya geldi.

Şehrin genel anlamda ekonomik, sosyal ve kültürel sorunlarının görüşüldüğü toplantıda karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında, Kaymakam İskender YÖNDEN Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya,  Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir ÖZEL, İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih TOSYALI, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı YILMAZ, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı ProfDr.Tolga DEPÇİ İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ayhan TOSYALI, Yazıcılar Yönetim Kurulu Başkanı Osman GÖZÜKARA, Ekinciler Holding Yönetim Kurulu Üyesi Recep EKİNCİ, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Kimyevi Maddeler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uğur ATEŞ, İMEAK Deniz Ticaret Odasıİskenderun Yönetim Kurulu Başkanı Kemal KUTLU,Limakport Genel Müdür Yardımcısı MEHMET ÜNLÜ, MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Abdullah BOZATLI, Baştuğ Metalürji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BAŞTUĞ,Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdulkerim GÜVEN ve İTSO Genel Sekreteri Figen GÜL DÖNMEZ yer aldı.

DİĞER HABERLER