spot_img
Ana SayfaGenelMHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı: "HATAY'DAKİ SU KAYNAKLARIMIZ DAHA ETKİN KULLANILACAK"

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı: “HATAY’DAKİ SU KAYNAKLARIMIZ DAHA ETKİN KULLANILACAK”

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, geçtiğimiz günlerde meclise taşıdığı gölet projesi hakkında çalışmalara devam ediyor. DSİ Hatay Şube Müdürü Mehmet Ekinci ve beraberindeki heyetten bilgi alan Kaşıkçı: “Hatay’daki su kaynaklarımızın daha etkin bir şekilde kullanılması için çok verimli bir istişare gerçekleştirdik” dedi.
HATAY’DAKİ PROJELER
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yayınlayan MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı: “DSİ Hatay Şube Müdürü ve çalışma arkadaşları tarafından Hatay’daki Barajlar ve Göletler konusunda bilgilendirildik. Bu yıl hizmette açılması planlanan; Tahtaköprü Barajı, Reyhanlı Barajı, Büyük Karaçay Barajı ile yapımı planlanan Arsuz Gönençay Barajı, Antakya Kisecik Göleti, Hassa Yoluklar Göleti, Yayladağı Uluyol Göleti, Erzin Başlamış Göleti hakkında bilgi edindik.
ÇOK VERİMLİ BİR İSTİŞARE GERÇEKLEŞTİRDİK
Hatay’daki Su kaynaklarımızın daha etkin bir şekilde kullanılması için çok verimli bir istişare gerçekleştirdik.Başta şube müdürü sn Mehmet Ekinci olmak üzere tüm Devlet Su İşleri çalışanlarına yakın ilgileri için teşekkürler” dedi.

DİĞER HABERLER