spot_img
Ana SayfaGenelŞEHİT KAMİL BELEDİYE BAŞKANI FADILOĞLU BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI’YI ZİYARET ETTİ

ŞEHİT KAMİL BELEDİYE BAŞKANI FADILOĞLU BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI’YI ZİYARET ETTİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “belediye başkanı arkadaşlarımızla halka hizmet noktasında sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Gaziantep /Şehit Kamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Özgüler İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Başkan arkadaşlarımızla halka hizmet noktasında sürekli dayanışma ve yardımlaşma içerisindeyiz. Zaman zaman belediye başkanı arkadaşlarımızla birlikte bir araya geliyoruz. Yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizler bölgemizin gelişmesi ve kalkınması noktasında büyük gayretler gösteriyoruz. Bu anlamda halkımıza daha iyi hizmet getirme çabası içerisinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Gaziantep /Şehit Kamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğluise “Belediye Başkanı arkadaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Belediye hizmetlerinde yapmış olduğu proje, çalışmalar ve faaliyetleri hakkında görüş alış verişinde bulunuyoruz. Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkanlar çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.

DİĞER HABERLER