spot_img
Ana SayfaGenel4 Ekim Dünya hayvanları koruma gününde Millet parkında anlamlı etkinlik

4 Ekim Dünya hayvanları koruma gününde Millet parkında anlamlı etkinlik

Millet Parkında KADEM Hatay Temsilciliği İskenderun Gençlik Merkezi ve İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile düzenlenen “Kuş evi Projesiyle Kuşlara Yuva Yapıyoruz” etkinliği gerçekleştirildi

4 Ekim Dünya Hayvanları koruma günü farkındalık etkinlikleri kapsamında KADEM Hatay Temsilciliği İskenderun Gençlik Merkezi ve İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile hazırlanan kuş evleri Millet parkında ağaçlara ve hazırlanan yerlere yerleştirildi. Millet parkında düzenlenen törene İskenderun Belediye başkanı Fatih Tosyalı Kadem Hatay il başkanı Selma Tunç İskenderun gençlik merkezi müdürü Ahmet Keskin İskenderun Toçbirsen ilçe başkanı Hasan Ballı ve çok sayıda kişi katıldı. Belediye başkanı Fatih Tosyalı törende kısa bir konuşma yaparak 4 Ekim Dünya hayvanları koruma gününün öneminden söz ederek , organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Millet parkında belirlenen yerlere kuş evleri Kadem ve Gençlik merkezi görevlileri tarafından hassasiyetle yerleştirildi.

DİĞER HABERLER