spot_img
Ana SayfaGenelANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’DAN KAMU-SEN’E ZİYARET

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’DAN KAMU-SEN’E ZİYARET

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Kamu-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmada Antakya Belediyesi olarak şehrin tüm dinamiklerinin istek ve ihtiyaçlarına her daim önem verdiklerini, bu doğrultuda tüm sivil toplum kuruluşları ile dirsek temasında bulunduklarını, her daim yanlarında olduğunu ifade etti. Başkan Yılmaz ayrıca Kamu-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Barış Pınarı Harekatındaki askerlere manevi destek olarak Kuran-ı Kerim okutulmasından dolayı “Allah kabul etsin” dileklerinde bulundu.
Kamu-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin ise ziyaretinden dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkürlerini ileterek, yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Şahin konuşmalarının devamında Barış Pınarı harekatına Kamu-Sen olarak destek verdiklerini, bu anlamda askerlere manevi huzur ve aziz şehitlerimizi anmak amacıyla Kuran-ı Kerim okuttuklarını sözlerine ekledi.
Ziyaretin sonunda Kamu-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a çiçek takdiminde bulundu.

 

DİĞER HABERLER