spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKAN FATİH TOSYALI: LİGDE EMİN ADIMLARLAR İLERLİYORUZ

BAŞKAN FATİH TOSYALI: LİGDE EMİN ADIMLARLAR İLERLİYORUZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Amatör Futbol Bal Liginde mücadele eden 5 Temmuz İskenderunspor deplasmanda karşılaştığı Mersin Büyükşehir Belediyesi Meski Sporu 2-0 yenerek liderliğini sürdürdü.

TAKIMIMIZI KUTLUYORUM
Teknik heyeti ve futbolcularını aldıkları galibiyetlerden ötürü kutlayan Başkan Fatih Tosyalı, “Takım olarak emin adımlar ile ligimize devam ediyoruz. Ligde oynadığımız tüm maçları kazanarak şampiyonluk yoluna doğru ilerlemekteyiz. Son olarak deplasman da Mersin Büyükşehir Belediyesi Meski Spor ile karşı karşıya geldik. Teknik heyetim ve futbolcularımızın göstermiş olduğu mücadeleden ve sahada oynadıkları oyundan ötürü çok umutluyum “dedi.

TARAFTARLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Başkan Fatih Tosyalı,” Taraftarlarımız ise şu ana kadar bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Bizler bu ilgi ve alaka karşısında taraftarlarımızı mahcup etmeyeceğiz. Bundan sonraki maçlarda da aynı mücadeleyi futbolcularımız gösterecektir. Bu zorlu deplasman da 3 puan ile ayrılan takımımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER