spot_img
Ana SayfaGenel-BAŞKAN FATİH TOSYALI YAŞLI VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ

-BAŞKAN FATİH TOSYALI YAŞLI VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Toplumun temel dinamiklerinden olan aileye, ailemizin tüm fertlerine ve özellikle de büyüklerimize saygı Türk toplumunun en önemli hasletlerinden biridir ”dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi 3’nolu sosyal tesislerinde yaşlılar haftası dolayısı ile yaşlı vatandalar ile kahvaltı programında bir araya geldi.
Düzenlenen programa İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, Şehit Ahmet Tor Kışlası Komutanı Piyade Albay Ragıp Taygan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Kıdemli Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal, Ahmet Keskin, M. Ali Dokuzoğlu ve Doç.Dr.Ayşe Nesin Oğuzhan Akkoca ile mahalle muhtarları ve elleri öpülesi saygıdeğer büyüklerimiz katıldı.
YAŞLILAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
Programa katılan yaşlı vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Fatih Tosyalı,” Kıymetli protokol üyelerimiz ile birlikte başlarımızın tacı büyüklerimiz ile belediyemizin 3 Nolu sosyal tesislerinde yaşlılar günü dolayısı ile kahvaltı programında bir araya geldik. Büyüklerimiz için hayatı kolaylaştırmak bizlerin en önemli görevleri arasındadır. Dünya yaşlılar günü kutlu olsun ”dedi.
HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Bizleri bu günlere getiren ve yarınlarımızın şekillenmesinde bizlere yol gösteren yaşlılarımızın, huzurlu bir yaşam sürdürmeleri adına belediye olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman onların yanındayız. Yaşlılar Haftasını kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum ” şeklinde konuştu.
Kahvaltı programın ardından yaşlı vatandaşlar düzenlenen programdan dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

DİĞER HABERLER