spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKANI FATİH TOSYALI’DAN GENÇLİK VE SPOR BAKANINA ZİYARET

BAŞKANI FATİH TOSYALI’DAN GENÇLİK VE SPOR BAKANINA ZİYARET

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Gençliğe, spora ve yaşama dokunan birçok projeyi gerçekleştireceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ankara’da AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkan yardımcısı Kemal Nadir Ünal ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

VERİMLİ GÖRÜŞMELER YAPTIK
Ankara’daki ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Ankara temaslarımızda bazı bakanlarımızla belediyemizin projeleri ile ilgili bire bir görüşme fırsatımız oldu. Bu çerçevede Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Abdülkadir Özel ve Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Nadir Ünal ile birlikte ziyaret ettik. Belediyemizin sportif çalışmaları hakkında bilgiler vererek yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk ”dedi.

SPOR BAKANINDAN TAM DESTEK

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Spor bakanımıza belediye olarak yapmış olduğumuz sportif faaliyetler hakkında bilgiler aktardık. Ayrıca İskenderun’da son derece başarılı ve yetenekli sporcuların yetiştiğini ifade ederek gençlerimizin spora olan yoğun ilgisinden bahsettik. Sayın bakanımızda her zaman belediyenin sportif çalışmalarına ve projelerine destek olacaklarını ifade ettiler. Projelerimize desteğinden ötürü sayın bakanımıza çok teşekkür ediyoruz”şeklinde konuştu.

Ziyarette karşılıklı sohbet ortamında devam ederken yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde de bulunuldu.

DİĞER HABERLER