spot_img
Ana SayfaGenelBELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI KAHRAMANMARAŞ'TA ZİYARETLERDE BULUNDU

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI KAHRAMANMARAŞ’TA ZİYARETLERDE BULUNDU

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’unu daha modern bir kent yapmak için büyük bir gayretle çalılştıklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,Belediye Başkan yardımcıları ile birlikte Kahramanmaraş’ta belediye tarafından yapılan projelri ve çalışmaları yerinde inceledi.

İLK ZİYARET BAŞKAN GÜNGÖR’E

Kahramanmaraş’ta ilk ziyaretini Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e Yapan Başkan Fatih Tosyalı,” belediye Başkan Yardımcılarımız ile büyükşehir belediye başkanımızı birlikte ziyaret ettik. Uygulanan projeler ve belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Halkımıza en iyi hizmeti verme adına istişarelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz “dedi.

SOSYAL TESİSLER,TAZİYE EVLERİ İNCELENDİ

Ardından ,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte tarihi Maraş çarşısını, sosyal tesisleri ve taziye evlerini ziyaret eden Başkan Tosyalı yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

RESTORASYON ÇALIŞMALARI VE SEYİR TERASA ZİYARET

Başkan Fatih Tosyalı,Kahramanmaraş’ta eski tarihi yapıların restorasyon çalışmalarını Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri Rüstem Keleş ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte yerinde inceledi.Seyir terasına çıkan Başkan Tosyalı,yapılmakta olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

SOSYAL DONATI VE OYUN ALANLARINDA İNCELEME

Son olarak Başkan Fatih Tosyalı,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri Rüstem Keleş ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte kentte bulunan sosyal donatı ve kapalı ve açık oyun alanlarını yerinde inceledi.

DİĞER HABERLER