spot_img
Ana SayfaGenelHADİ ARSUZ EL ELE VERİP TANER ZORLU’YA DESTEK VERELİM

HADİ ARSUZ EL ELE VERİP TANER ZORLU’YA DESTEK VERELİM

Genç yaşta yakalanmış olduğu lenfoma kanseri ile savaşan Taner Zorlu,sadece kanser ile değil maddi imkansızlıklar ile de mücadele ediyor.Zorlu’ya bir nebzede destek olmak için el ele veren bölgenin yerel sanatçıları,1 Kasımda bir gece düzenliyorlar.Düzenlenecek olan yemek ile Taner Zorlu’ya en azından maddi açıdan destek olmak isteyenleri bu yemeğe davet eden sanatçılardan Ali İnan ve Nazlıcan Genç,hayırseverleri destek olamaya davet ettiler.Yerel sanatçılardan Nazlıcan Genç,halkımızı bu hayır dolu organizasyon ile Taner Zorlu’ya destek olmaya davet etti.
Genç;” Bölgede bir ilki gerçekleştirmeye çalışıyoruz .Bu gibi yardımların çoğalması için vesile olabilirsek ne mutlu bizlere. Bizler bu gibi yardım projelerinde her zaman var olmaya devam edeceğiz. Tüm duyarlı insanları bu yardım gecesine bekliyoruz .Sloganımız da “Yaşamak O Kadar Güzel ki “. Diyerek duygularını dile getirdi.

1 Kasım Cuma günü Beyaz Saray Restaurantta düzenlenecek olan yemeğe bilet alarak destek olmak isteyenler 0535 381 5158 nolu telefondan detaylı bilgi alabilir.Taner Zorlu’ya bir nefeste siz olun ve desteklerinizi esirgemeyin.

 

DİĞER HABERLER