spot_img
Ana SayfaEkonomiİSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: CAMİİ VE İBADETHANELERİN TEMİZLİK İŞLERİ SÜRÜYOR

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: CAMİİ VE İBADETHANELERİN TEMİZLİK İŞLERİ SÜRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, camii ve ibadethane temizlik ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun belediyesi temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından Kaptan Mehmet Paşa Camiinde gerçekleştirilen genel temizlik işlemlerini yerinde inceledi.

PERİYODİK TEMİZLİK YAPILIYOR

Periyodik bir şekilde temizlik işlemelerinin yapıldığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”belirlenen camilerde temizlik işlemi yapan ekipler her ay düzenli olarak bu işlemi gerçekleştiriyor. Temizlik işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz camilerde belli bir program dâhilinde çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. İskenderunluların daha temiz ortamda ibadet etmeleri için çalışıyoruz. Vatandaşımızın daha ferah ortamda ibadetlerini yapmaları için çalışmalarımızı büyük bir özenle sürdürüyoruz ”dedi.

TEMİZLİK KONUSU ÖNEMLİ

Başkan Fatih Tosyalı,”özel araç ve en son teknoloji ürünü elektrikli süpürgelerimiz ile cami ve mescit temizliğini yapan ekiplerimiz camilerin dış temizliğinin yanında halı, kapı, cam, ahşap, kitaplık ve fayansları da temizliyor ”şeklinde konuştu.

İskenderun Belediyesinin temizlik hizmetinden memnun olan camii cemaati ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.

DİĞER HABERLER