spot_img
Ana SayfaEkonomiİSKENDERUN’DA ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLERİ İLE DEĞİŞTİRİLİYOR

İSKENDERUN’DA ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLERİ İLE DEĞİŞTİRİLİYOR

İskenderun Belediyesi daha temiz bir İskenderun için çalışmalarını sürdürüyor.

İskenderun Belediyesi, ilçe genelinde uzun süredir kullanımda olan eski ve aşınmış çöp konteynerlerini yenileri ile değiştirmeye başladı.

Çeşitli nedenlerle zarar görmüş ya da çevreye koku yayan ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerleri yeni konteynerler ile değiştiriliyor.

DEĞİŞTİRME İŞLEMİ DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“ Amacımız temiz bir İskenderun oluşturmak ve halk sağlığını en iyi şekilde korumaktır. Her gün temizlik ekiplerimiz düzenli olarak çöpleri toplamaktadır. İskenderun her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Bizlerde üzerimize düşen sorumluluk gereği tertemiz bir İskenderun hedefiyle çıktığımız bu hizmet yolunda durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz ”dedi.

ÇEVREYE ÖNEM VERİYORUZ

Başkan Fatih Tosyalı,” Çevreye insan sağlığına büyük önem veriyoruz. Hemşerilerimizin sağlıklı ve güzel bir çevre içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri adına gece gündüz demeden temizlik ekiplerimiz daha temiz bir İskenderun için çalışıyor. Temizlik hizmetlerinde kullanılan bu çöp konteynerinin temiz olması son derece önemli. Kent genelinde tespit edilen eski ve yıpranmış konteynerlerin yenisi ile değiştirilmesi devam edecek” şekkinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER