spot_img
Ana SayfaEkonomiArsuz’u GastroAntalya’da Temsil Ettiler…

Arsuz’u GastroAntalya’da Temsil Ettiler…

Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ 21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya düzenlenen Gastroantalya Festivaline katıldı.
Arsuz’u GastroAntalya’da Temsil Ettiler…

Hatay’ın Arsuz ilçesinde eğitim öğretim faaliyetini başarıyla sürdüren Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ 21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya düzenlenen Gastroantalya Festivaline katıldı.
Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ meslek öğretmenleri Nizamettin DAĞKAZAR, Orhan ATALAY ve Selim AKSU ‘nun emekleri ve teşvikleriyle birlikte öğrencilerden Zehra Deniz, Tuğçe KORKMAZ, Selami Doğan ve Ayşe KIRAR Gastroantalya festivalinde yarıştılar.
Tuğçe KORKMAZ lise düzeyi okulları öğrenci aşçı balık yarışmasında bronz madalya kazandı.
Zehra DENİZ lise düzeyi okulları öğrenci aşçı balık yarışmasında gümüş madalya kazandı.
Zehra DENİZ lise düzeyi okulları öğrenci aşçı ana yemek yarışmasında altın madalya kazandı.
Tuğçe KORKMAZ, Zehra DENİZ, Selami DOĞAN lise düzeyi modern Türk mutfağı ekip yarışmasında gümüş madalya kazandı.
Başarıya Kaymakam ve Milli Eğitim Müdüründen Teşekkür …
Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ Müdürü Yusuf KURTAR, meslek dersi öğretmeni Nizamettin DAĞKAZAR ve öğrenciler Arsuz kaymakamı Musa SARI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ i ziyaret etti.
Kaymakam Musa SARI, okul yönetimine ve öğretmenlere teşekkür ederek ilçemizi ve Hatayı uluslararası yarışmalarda başarıyla temsil eden öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ de öğrencileri ve okul idaresini, öğretmenleri kutladı. Öğrencileri de gösterdikleri başarıdan dolayı kutlayıp okulun başarı çıtasını artırdığınız için teşekkür etti.

DİĞER HABERLER