spot_img
Ana SayfaEkonomiBELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile birlikte, DenizcilerGübretaş Ortaokulu’nda düzenlenen “Eğitim Sokakları ve Koridor Kütüphanesi” açılış programına katıldı.

Düzenlene programa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü Önder Faruk Sarı ile hayırseverler, okul idarecileri, öğretmenler ve veliler katıldı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Denizciler Gübretaş Ortaokulunu İskenderun Kaymakamımız ile birlikte ziyaret ederek kıymetli öğrencilerimiz ile bir araya geldik. Okulumuzun içerisinde hayırseverlerimizin katkıları ile oluşturulan Koridor Kütüphanesinin ve diğer sosyal alanların açılışını gerçekleştirdik. Daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerimize lunapark bileti hediye ettik ”dedi.

Yapılan konuşmaların arından İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Başkan Fatih Tosyalı , hayırsever iş insanları, eğitimciler ve eğitim gönüllülerinin iştirakiyle açılış kurdelesi kesilmesinin akabinde derslik ziyareti yapılarak, öğrencilere ara tatil hediyesi olmak üzere Luna Park bileti dağıtıldı.

 

 

DİĞER HABERLER