spot_img
Ana SayfaEkonomi“İKAMETİMİ TAŞIYORUM, ÇÜNKÜ İSKENDERUN’DA YAŞIYORUM”KAMPANYASINA MUHTARLARDAN TAM DESTEK

“İKAMETİMİ TAŞIYORUM, ÇÜNKÜ İSKENDERUN’DA YAŞIYORUM”KAMPANYASINA MUHTARLARDAN TAM DESTEK

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında toplumun her kesimine büyük görevler düştüğünü belirtti.

İskenderun Muhtarlar Derneği başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ettiler.

MUHTARLARIMIZIN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve Mahalle muhtarlarımız belediyemize ziyarette bulunarak İskenderun’un nüfusunun 250 binin üzerine çıkması noktasında başlatmış olduğumuz kampanyaya desteklerini bildirdiler. Kıymetli muhtarlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyor İskenderun’umuzun gelişmesi ve kalkınması noktasında her zaman el birliği içerisinde olacağımızı belirtiyorum ”dedi.

İSKENDERUN HİZMETİN EN GÜZELİNE LAYIK

İskenderun Muhtarlar Derneği başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları ise “ikametimi taşıyorum, çünkü İskenderun’da yaşıyorum” kampanyasını desteklediklerini belirterek,”Bu çerçevede belediye başkanımız Sayın Fatih Tosyalı’nın başlatmış olduğu kampanyayı önemsiyor ve destekliyoruz. Bu çerçevede mahalle muhtarları olarak kentimiz adına yapılacak her türlü faydalı adımı destekliyoruz. Umarız İskenderun’umuz il de olur  ”şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Fatih Tosyalı ve mahalle muhtarları başlatılan kampanya hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 

 

 

DİĞER HABERLER