spot_img
Ana SayfaEkonomiİLK PASI KAYMAKAM YÖNDEN ATTI

İLK PASI KAYMAKAM YÖNDEN ATTI

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Sosyal Uyum Futbol Turnuvası” programına katıldı.

İskenderun Gençlik Merkezi sahasında gerçekleştirilen program kapsamında; İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü ve Uluslararası Göç Örgütü (İOM) işbirliğiyle “Pas Uyum” adı altında hayata geçirilen sosyal uyum futbol turnuvasına start verilerek, ilk etabı başladı.

Kaymakam Yönden, Gençlik Merkezi’nin halı sahasında İOM yetkilileri ve gençlerimizle bir araya gelerek, futbol turnuvası için hazırlanan spor malzemelerini sporcu gençlerimize hediye etmesinin akabinde turnuvanın ilk pasını attı.

“Pas Uyum” sosyal uyum futbol turnuvasına katılmak üzere 8 futbol takımı oluşturularak; hoşgörü, kardeşlik, barış, saygı, birlik, uyum, dostluk ve iyilik isimlerinin verilmiş olup, bu vesilesiyle manevi değerlerimize ve sosyal uyum ilkelerimize bir kez daha dikkat çekildi.

Söz konusu programa; Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra Uluslararası Göç Örgütü (İOM) Hatay Ofisi Müdürü Aws Ezzi ve Gezici Psikososyal Destek Ekibi Takım Lideri Cafer Yüksek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin katıldı.

DİĞER HABERLER