spot_img
Ana SayfaEkonomiİSKENDERUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ PARKE BAKIM VE TAMİR ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

İSKENDERUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ PARKE BAKIM VE TAMİR ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

İskenderun Belediyesi vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, yaya ve araç trafiğini düzenlemek, daha güvenli yollar ve kaldırımlar için sürdürdüğü bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ettiriyor.

Mustafa Kemal Mahallesi Cahit Orhan Tütengil Caddesinde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri parke yollarda tamir ve bakım çalışmaları yapıyor.

Sakarya Mahallesinde ise kaldırımlarda ve yollarda bakım, onarım ve tamir çalışmaları yapılırken Yıldırım Tepe Mahallesinde ise Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri parke yollarda çeşitli nedenlerle deforme olan bölgelerdeki bozuklukları tek tek onararak yolları kullanışlı ve güvenli hale getiriyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” ekiplerimiz çeşitli nedenlerle bozulan ve deforme olan yolların ve kaldırımların bölümlerini tamir ederek düzgün bir hale getiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, sokaklarda yerinden oynayan kilit parke taşlarını da zemin iyileştirmesi yaparak yerlerine monte ederken, kırılmış veya parçalanmış kilit parke taşlarını ise yenileriyle değiştirmek suretiyle yeniliyor ”dedi.

DİĞER HABERLER