spot_img
Ana SayfaGenel“Laf Atma” Meselesine Silahlı Çözüm!

“Laf Atma” Meselesine Silahlı Çözüm!

Hatay’ın İskenderun ilçesinde ‘laf atma’ meselesi yüzünden çıkan tartışma sonrası çözüm için tekrar tarafların buluştuğu yerde bir kişinin silahından çıkan kurşunlar iki genci yaraladı.

Edinilen bilgiye göre olay dün gece saatlerinde Barbaros Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Pac Meydanı arkası 125 Sokakta meydana geldi. İddialara göre, gençler arasında daha önceden ‘Laf atma’ yüzünden çıkan tartışmanın devamı olarak arabulucuyla birlikte konuşmak için tekrar buluştu. Barbaros Mahallesi 125 sokakta bir araya gelen gençler kendi arasında konuşup konuyu çözmek istedi. Ancak bir kişi belinden çıkardığı silahı ateşlemeye başladı. Orada silahtan çıkan kurşunlarla yaralanan A. B. ve S. A. kanlar içinde kaldırımda sağlık ekiplerinin gelmesini bekledi. Gelen sağlık ekipleri yaralıları hastaneye yetiştirdi.

Kısa sürede bölgeye gelen Motorize Yunus polisleri ile asayiş ekipleri bölgeyi güvenlik nedeniyle kapattı. Olay yeri inceleme ekibi ise tüm detayları toplamaya çalıştı. Asayiş ekipleri ise sabaha kadar yaptıkları çalışma neticesinde silahı sıktığı iddia edilen bir kişiyi gözaltına alarak sorgulamaya başladı.

DİĞER HABERLER