spot_img
Ana SayfaEkonomiTV Yemek Program Sunucusundan Türk Mutfağı Uygulama Eğitimi

TV Yemek Program Sunucusundan Türk Mutfağı Uygulama Eğitimi

V yemek program sunucusu, eğitimci şef, danışman şef, Avrupa ve Türkiye yemek yarışmaları jüri üyesi , TAŞFED Üyesi Şef Ali Demir, Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine 2 gün boyunca Türk Mutfağı Uygulama Eğitimi verdi.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, iki günlük mutfak uygulama eğitimini yerinde incedi.

Mutfak uygulamasını yerinde inceyen Kemal Karahan veArsuz Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Kurtar’dan bilgi aldı. Okulun öğrencileriyle de görüşen Kemal Karahan “Okul yönetimi, yiyecek hizmetleri öğretmenleri ve aile birliğini özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederim, bu gibi kariyer buluşmaları ve ustadan öğrenme etkinlikleri çocuklarımızın mesleğe bakışını değiştirecek ve sektörle iç içe olmalarını sağlayacaktır. Şefimize de ayrıca teşekkür ederim. ” dedi.

Uluçınar mesleki teknik anadolu lisesi idaresi, meslek dersleri öğretmenleri ve okul aile birliğinin katkılarıyla gerçekleşti

DİĞER HABERLER