spot_img
Ana SayfaEkonomiATSO,İTSO VE ANTAKYA OSB BAŞKANLARI BAŞKAN FATİH TOSYALI'YI ZİYARET ETTİ

ATSO,İTSO VE ANTAKYA OSB BAŞKANLARI BAŞKAN FATİH TOSYALI’YI ZİYARET ETTİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,bölge ekonomisinin  her yönden gelişmesi ve kalkınması noktasında herkese önemli görevler düştüğünü belirtti.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve Antakya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Tahsin Kabaali ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret ettiler.

AMACIMIZ HALKA HİZMET

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun’u daha ileriye taşıma noktasında 7/24 hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Hep beraber el birliğiyle şehrimize ve esnaflarımıza faydalı çalışmalar yapmanın mücadelesini içerisindeyiz. Hepimizin amacı İskenderun’a hizmet etmektir. Odalarımızın her zaman yanında ve destekçileriyiz. Üzerimize düşen görevi her zaman yerine getirmeye hazırız ”dedi.

İLETİŞİM HALİNDEYİZ

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve Antakya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Tahsin Kabaali ise ülke ve bölge ekonomisinin kalkınması ve gelişmesi noktasında çalıştıklarını belirterek,”Zaman zaman Belediye Başkanımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. Karşılıklı fikir alışverişlinde bulunuyoruz. Gerek üyelerimizin gerek esnaflarımızın ve kent ekonomisinin gelişmesi noktasında çalışmalarda bulunuyoruz. Çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diliyoruz ” şekklinde konuştular.

Karşılıklı fikir alışverişinin ardından Belediye Başkan Fatih Tosyalı, çalışmaları hakkında bilgiler vererek  oda çalışmalarında başkanlara başarı dileklerini iletti.

 

DİĞER HABERLER