spot_img
Ana SayfaGenelGençlik Merkezinde Yılın Son Kampı

Gençlik Merkezinde Yılın Son Kampı

2019 yılını kamplarla geçiren İskenderun Gençlik Merkezi, Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü ile yılın son kampını gerçekleştirerek yeni yıla hazırlanmaya başladı. İskenderun Gençlik Merkezinde gerçekleşen kamp akşamında eğlenceli ve renkli dakikalar yaşandı.

Yükseliş Kolejinden gelen 23 öğrenci, Gençlik Merkezinin kapalı spor salonuna kırmızı yelekliler tarafından kurulan çadırlara yerleşerek akşamın startını verdiler. Ateş başında sucuk ekmek yiyerek karınlarını doyuran gençler ısınma oyunlarıyla renklenen akşamda, Tırmanma duvarına tırmanan gençler adrenalin dolu dakikalar yaşadılar. Dart, Balon patlatma gibi farlı oyunlarla geçen akşamda yarışmaları birincilikle tamamlayan gençler madalya ile ödüllendirildi. Ardından Hababam sınıfı filmini izleyen gençler kamp akşamını sonlandırdı.

Yeni güne hızlı bir başlangıç yapan gençler kahvaltının ardından temiz havada egzersiz yapıp Futbol ve Tenis oynayarak kampı tamamladılar.

Güzel ve eğlenceli geçen Kamp akşamı hakkında konuşan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ; “ Yükseliş Kolejiyle geleneksel hale getirdiğimiz kamp gecemiz her zaman ki gibi yine eğlenceli ve renkli geçti. Gençlerimizin okul dışında da kaliteli ve verimli zaman geçirmeleri açısından düzenlediğimiz kamplarımızın bu yıl için sonuncusunu başarılı bir şekilde atlatarak gençlerimizin İskenderun Gençlik Merkezinden mutlu bir şekilde ayrılmış olması bizler için en önemlisi bu anlamda Kırmızı Yelekli Gençlik Merkezi ekibime ve Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü öğretmen ve yöneticilerine teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER