spot_img
Ana SayfaGenelİSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI’NIN YENİ YIL MESAJI

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI’NIN YENİ YIL MESAJI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni umutlarla dolu yeni bir yıla girerken, millet olarak; birlik, beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceklerini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

İlçemizi daha mutlu yarınlara taşımak için birliğimizi ve beraberliğimizi koruyarak hep birlikte hareket etmemiz gerektiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, mesajında şunları kaydetti:

“ Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentileriyle yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir.

Dünyamızın dört bir yanında devam etmekte olan savaştan, terör ve şiddetten, açlıktan, yoksulluktan insanlığın kurtulması; sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, temel insan hak ve hürriyetlerinin her yerde sağlandığı bir dünya ortak özlemimizdir.

Hep birlikte yeni yılda da İskenderun’umuzun gelişmesi, kalkınması ve her alanda daha ileri seviyeye ulaşması yönünde siz değerli vatandaşlarımızın her zaman yanımızda hissettiğimiz destekleriyle gayret ve çalışmalarımıza artan bir şevk ve heyecanla devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle İskenderun’umuzun yaşayan tüm vatandaşlarımızın, yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını temenni eder; ilçemizde, ülkemizde ve yurt dışında yaşayan tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunarım.”

DİĞER HABERLER