spot_img
Ana SayfaEkonomiİTSO Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında

İTSO Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında

Hatay Valiliği himayesinde Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Müdürlüğü ve İskenderun Teknik Üniversitesinin ortak organizasyonu ile bu yıl 12.cisi düzenlenen Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam (HİKAF) fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı.

İskenderun Teknik Üniversitesi merkez kampüsünde ‘Bu Fuarda onlarca firma ve binlerce iş var’ sloganıyla açılan fuar  iki gün boyunca açık kalacak.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Teknik Üniversitesi RektörüProf.Dr.Türkay Dereli, MKÜ Rektörü Hasan Kaya,  İŞKUR Hatay İl Müdürü Ziya Yüksel, SGK Hatay İl müdürü Hamit Bal, MÜSİAD  Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Abdullah Bozatlı, TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali DablanFuarın ilk gününde davetliler ile birlikte açılan stantları gezerek, firma yetkilileri ile görüştüler.

İskenderun’da istihdama değer katan fuara ilginin oldukça yüksek olduğu gözlendi. İskenderun Teknik Üniversitesinde  Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında stant açan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret eden protokol üyeleri ve davetliler, toplu fotoğraf çekindiler. Fuarda Hatay Genç Girişimciler Kurulu da stant açarak, Genç Girişimciler ile buluştu.

DİĞER HABERLER