spot_img
Ana SayfaGenelMİLLETVEKİLİ KAŞIKÇI ALTINÖZÜ’NDE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

MİLLETVEKİLİ KAŞIKÇI ALTINÖZÜ’NDE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Altınözü’nde çeşitli oda, kurum ve kuruluşları ziyaret etti.
MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Metin Taşçı, MHP Altınözü ilçe Başkanı Adem Türk ve beraberindeki heyetle Altınözü’nde çeşitli temaslarda bulundu. Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Altınözü’nde görev yapan öğretmenler bir araya geldi. Daha sonra Altınözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güner’i, Altınözü Ziraat Odası Başkanı Sabahattin Bayır’ı, Altınözü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nasrettin Ramazanoğlu’nu, Altınözü Karma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Hammutoğlu’nu, Altınözü’nde bulunan Tokaçlı Tokaçlı Mahallesi Maria Ana Rum Ortodoks Kilisesi ve Sarılar Mahallesi Aya Yorgi Kilisesi’ni ziyaret etti.

ÖĞRETMENLERİN İSTEK SORUN VE GÖRÜŞLERİNİ DİNLEDİ

Vekil Kaşıkçı Altınözü’nde görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi. Buradan öğretmenlerin istek, sorun ve görüşlerini dinleyen Vekil Kaşıkçı gerekli çalışmaları yaparak geleceğin teminatı çocukların eğitim öğretimine çok büyük katkıda bulunan öğrenmenlerin istek, sorun ve görüşlerini çözümü noktasında gerekli çalışmaları yapacağını söyledi. Vekil Kaşıkçı daha sonra Altınözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güner’i makamında ziyaret etti.

ODALARLA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Altınözü Ziraat Odası’nı, Altınözü Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ve Altınözü Karma Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Vekil Kaşıkçı buralarda Oda başkanları ve üyeleri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Odaların çalışmaları hakkında da bilgi alan Milletvekili Kaşıkçı üyelerin de sorunlarını dinleyerek gerekli çalışmaları yapacağını söyledi.

HRİSTİYAN VATANDAŞLARIN NOEL BAYRAMINI KUTLADI

Altınözü’nde bulunan Tokaçlı Tokaçlı Mahallesi Maria Ana Rum Ortodoks Kilisesi ve Sarılar Mahallesi Aya Yorgi Kilisesi’ni ziyaret eden MHP Milletvekili Hristiyan din adamları, kanaat önderleri ve vatandaşlara bir araya geldi. Vekil Kaşıkçı ve beraberindeki heyet burada Hristiyan vatandaşların Noel Bayramını kutladı. Gerçekleşen ziyaretlerde birlik ve beraberlik mesajı veren Kaşıkçı, aramıza nifak tohumları ekmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz diyerek farklı inanç ve kültürleri büyük bir zenginlik olduğuna dikkat çekti.

DİĞER HABERLER