spot_img
Ana SayfaEkonomiYıldırımöz'den Mutlu Eden Hediye...

Yıldırımöz’den Mutlu Eden Hediye…

Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun MHP Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Hayırsever Eda Yıldırımöz’ün, Belen Şevket Çalışkan İlkokulunda, anasınıfına giden Suriyeli öğrencilere verilmek üzere hazırladığı, giyim ve okul araç gereçlerinin bulunduğu hediye paketlerinin teslim edilme programına katıldı.
Konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren Eda Yıldırımöz; “Suriyeli çocukların eğitim gördüğü bu okulda, suriyeli minik öğrencilerimize hediyelerimizle geldik.
Ülkelerinde yaşanan iç savaş nedeniyle bu yavrularımız ülkemizde doğarak, eğitim hayatlarına da burada başladılar. Bizler de ensar bir millet olarak, misafirlerimize iyi davranmalı, durumu iyi olmayanlara yardım edilmeli, bizlerle kaynaşmaları adına çalışmalar yapmalı ve böylece entegrasyonlarını sağlamalıyız. Miniklerimiz bu anlamda kıyafetlerini ve okul malzemelerini güle güle kullansınlar.” İfadelerini kullandı.
Belediye Başkanı İbrahim Gül’de düşüncelerini dile getirerek, “İskenderun MHP Kadın Kollarından tanıdığım Eda hanımın bu anlamlı düşüncesini duyduğumda çok mutlu olduğunu dile getirerek, bu çocuklarımızla ülkelerindeki iç savaş bitene kadar birlikte yaşamaya mecburuz, çünkü biz türk milleti olarak ensar bir milletiz, diyerek Eda hanıma bir kez daha teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER