spot_img
Ana SayfaGenelARİAD’dan Başkan Fatih Tosyalı’ya Ziyaret

ARİAD’dan Başkan Fatih Tosyalı’ya Ziyaret

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet ederek belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bölgenin her yönden gelişmesi ve kalkınması noktasında herkese önemli görevler düştüğünü belirterek,” Belediye olarak bizler İskenderun’umuzu daha ileriye taşıma noktasında 7/24 hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Hep beraber el birliğiyle şehrimize ve esnaflarımıza faydalı çalışmalar yapmanın mücadelesini içerisindeyiz. Hepimizin amacı İskenderun’a hizmet etmektir ”dedi.

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ise bölge ekonomisinin gelişmesi ve kalkınması noktasında ARİAD olarak her zaman göreve hazır olduklarını belirterek, “Zaman zaman Belediye Başkanımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum ” diye konuştu.

Karşılıklı fikir alışverişinin ardından Belediye Başkan Fatih Tosyalı çalışmaları hakkında bilgiler vererek Ağır’a dernek çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

DİĞER HABERLER