spot_img
Ana SayfaEkonomiAtilla Usta’dan İSTE’li Öğrencilere Yaşam Dersi!

Atilla Usta’dan İSTE’li Öğrencilere Yaşam Dersi!

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi ve İSTE Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Havacılık Yönetimi Bölümü’yle ortaklaşa düzenlenen etkinlikte iş İnsanlarından öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulunuldu.

İSTE Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Mavi Salonda gerçekleştirilen etkinlikte İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, KENT MAKİNA yönetim kurulu başkanı Atilla Demirkent, Havacılık Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nuriye Güreş’in davetlisi olarak öğrencilere iş yaşamındaki deneyimlerini aktardı.

İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Demirkent, öğrencilere iş yaşamında karşılaşacakları zorluklarla beraber bu zorlukları nasıl aşacakları konusunda tecrübe ve deneyimlerini paylaşarak iş hayatına atılırken edinmeleri gereken donanım ve deneyimleri anlattı.

Konuşmasında ‘Garcia’ya Mektup’tan alıntılarla örneklemelerde de bulunan duayen işinsanı Demirkent, öğrencilerin mutlaka birden fazla yabancı dil öğrenmelerini tavsiye etti.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Demirkent, sunumun ardından öğrencilerin sorularını yanıtladı. İskenderun Deniz Çağdaş Musiki Derneği üyeleri de sunumun ardından öğrencilere mini bir konser verdi.

DİĞER HABERLER