spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKAN FATİH TOSYALI, MEB BAKANI SELÇUK İLE BİRLİKTE PROGRAMLARA KATILDI

BAŞKAN FATİH TOSYALI, MEB BAKANI SELÇUK İLE BİRLİKTE PROGRAMLARA KATILDI

Bir dizi ziyaret ve program için kentimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, belediye sosyal tesisi-öğretmenevini ziyaret etti.

Kilis programı sonrasında akşam saatlerinde İskenderun’da gelen Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk ‘u İskenderun Belediye Sosyal Tesisi-Öğretmenevi önünde Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Tosyalı Holding Yönetim kurulu başkanı Fuat Tosyalı ve İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan karşıladı.

BELEDİYE SOSYAL TESİSİ-ÖĞRETMEN EVİNE ZİYARET

Bir süre önce imzalanan protokol ile hizmete açılan belediye sosyal tesisi –Öğretmenevinde incelemelerde bulunan MEB Bakanı Selçuk, burada yapılmakta olan hizmetler ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

İskenderun Belediye BaşkanıTosyalı, MEB Bakanı Ziya Selçuk’a İskenderun Belediyesi İle il milli eğitim müdürlüğü arasında imzalanan protokol hakkında bilgiler vererek belediye olarak imkanlar ölçüsünde eğitim ve öğretime her zaman destek olacaklarının altını çizdi.

MEB Bakanı Selçuk projeyi çok beğendiklerini belirterek eğitime desteklerinden dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür etti.

SAHİL DE GEZİNTİ YAPILARAK ÇALIŞMALAR AKTARIILDI

Daha sonra MEB Bakanı Ziya Selçuk ve beraberindeki heyet ile birlikte sahil bandından bir gezinti yapan Başkan Fatih Tosyalı, kent ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

HAYIRSEVELERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

MEB Bakanı Ziya Selçuk ve beraberindeki heyet ile birlikte düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelen Başkan Fatih Tosyalı eğitime desteklerinden dolayı tüm hayırseverlere teşekkür etti.

DİĞER HABERLER