spot_img
Ana SayfaGenelKarne ile Birlikte Lunapark Bileti Sürprizi

Karne ile Birlikte Lunapark Bileti Sürprizi

Birinci yarı yılın bitişi münasebetiyle Arsuz okullarında karne sevinci yaşanırken iki okulda karne dağıtım programı düzenlendi.
Birinci olarak Hacı Ahmetli Mahallesi İlk ve Orta Okullarında Kaymakam Musa SARI , Belediye Başkan Vekili Mustafa GÖKPINAR , İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan KARAKAŞ , İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ , Hacı Ahmetli Muhtarı İsmail KIRA , Okul idarecileri, öğretmenler, veliler ile öğrencilerin katılımı ile karne dağıtım töreni düzenlendi.
Programda Kaymakam SARI ve misafirler sınıflarda öğrencilerle sohbet ederek ikinci yarıyıla dair tavsiyelerde bulundular ve toplu fotoğraflar aldılar. Bol oyun oynayıp dinlenirken kitap okumayı ihmal etmemelerini söyleyen Kaymakam SARI , düşük notlar için üzülmemelerini, ikinci dönem telafi edebileceklerini ifade ederek herkesin hedefini yüksek tutmasını istediklerini, kendilerini en iyi yerlerde görmek istediklerini ifade etti.
Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Düzenlenen karne dağıtım programına ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI ‘ da iştirak ederken Başkan TOSYALI ilçe genelinde öğrencilerimize dağıtılmak üzere yaklaşık 15.000 adet lunapark biletini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etti.
Uluçınar Mesleki ve Teknik Lisemizde karne dağıtırken lunapark biletlerini de alan okul öğrencileri Başkan TOSYALI ’ya da karne sevinçlerini ikiye katladığı için teşekkürlerini sundular.
Ayrıca Kaymakam SARI , idareciler ve veliler ; İskenderun’da tüm öğrencilere dağıtılan lunapark biletlerinden, ilçemizi de ayırmayarak sürpriz bir şekilde öğrencilerimize lunapark bileti hediye eden Başkan TOSYALI ‘ya öğrenciler adına teşekkürlerini sunduklarını ifade ettiler.
Ayrıca okulun aşçılık ve servis bölümü öğrencileri de Başkan TOSYALI ’ya çiçek takdimi yaparken Antalya ve İstanbul’da birincilik ve ikincilik ödülü alan yemeklerin sunumlarını protokol ve misafirlere yaptılar. Sunum sonunda gençlerin, aşçı adaylarının çalışmalarına tebrik ve teşekkürlerin yanı sıra yönlendirici öneriler ve eleştirilerini de dile getirdiler.
Program sonunda ilk yarı yıl içerisinde çeşitli yarışmalarda dereceye giren ve programlarda görev alan öğrencilere de ödüller takdim edildikten heyet okuldan ayrıldı.

DİĞER HABERLER