spot_img
Ana SayfaGenelKaymakam Yönden Karne Dağıtım Töreni’ne katıldı

Kaymakam Yönden Karne Dağıtım Töreni’ne katıldı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 2019 – 2020 eğitim öğretim yılının ara tatilini idrak edilmesi münasebetiyle Alpaslan Ortaokulu ve Deniz Nakliyecileri Derneği İlkokulunda icra edilen karne dağıtım törenine teşrif ederek, çocuklarımızın karne sevincini paylaştı.

17 Ocak 2020 Cuma günü İlçemiz Kocatepe Mahallesindeki Alpaslan Ortaokulu ve Deniz Nakliyecileri Derneği İlkokulunda icra edilen karne törenine; Kaymakamımız Sn. İskender Yönden’in yanı sıra İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü Ahmet Yanmaz ile öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.

Kaymakam İskender Yönden ve beraberindeki Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ile birlikte öğrencilerimizin karnelerini dağıtmalarının akabinde her birine ikişer adet olmak üzere okulun tüm öğrencilerine dağıtılmak üzere lunapark biletlerini de takdim ederek, yarıyıl tatilinin mutluluğunu pekiştirdiler.

Karnelerin dağıtılmasıyla 2019 – 2020 eğitim öğretim yılının ara tatili başlamış olup, 16 gün sürecek bir yarıyıl tatilinin ardından 03 Şubat 2020 Pazartesi günü ikinci yarıyıl başlayarak, eğitim öğretim süreci devam edecek.

DİĞER HABERLER