spot_img
Ana SayfaEkonomiKıbrıslı kardeşlerden Güneş’e teşekkür ziyareti…

Kıbrıslı kardeşlerden Güneş’e teşekkür ziyareti…

Yunus ekibinin hayallerini gerçekleştirdiği NF rahatsızlığı bulunan İhsan ve Yasin kardeşler babaları Kemal Kıbrıslı ile İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

İskenderun Emniyetinin seferber olduğu ve hayallerini gerçekleştirdiği NF (Nörofibromatozis) hastası olan 24 yaşındaki İhsan ve kendisi gibi NF rahatsızlığı olan 16 yaşındaki Yasin, babaları Kemal Kıbrıslı Meydan Mahallesindeki ikametlerinden Yunus ekip otosuyla alındı. Baba Kemal Kıbrıslı oğulları İhsan ve Yasin ellerinde çiçekle Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in makamına polis eşliğinde geldi.

Polislik mesleğini çok seven genç konukları ve babalarını kapıda karşılayan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, kucaklaştı, sevgi gösterisinde NF (Nörofibromatozis) hastası 24 yaşındaki İhsan Kıbrıslı’yı makam koltuğuna kendi elleriyle oturttu.

Emniyet Müdürü Güneş, Baba Kemal Kıbrıslı’ya “Onlar bizim evlatlarımız. İskenderun Emniyeti olarak her türlü maddi manevi arkanızdayız. Ayrıca ziyaretinize de geleceğim. Ne ihtiyacınız olursa olsun, telefonumu da vereceğim beni arayın, ulaşın” dedi.

Baba Kemal Kıbrıslı da Emniyet Müdürlüğü Yunus ekiplerinin sürprizi karşısında çok duygulandıklarını, böyle bir şey beklemediklerini ifade etti.

İhsan ve kardeşi Yasin Kıbrıslı İlçe Emniyet Müdürünün telsizinden tüm birimlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür anonsu geçtiler.

DİĞER HABERLER