spot_img
Ana SayfaGenelREKTÖR DERELİ’NİN EN MUTLU GÜNÜ!

REKTÖR DERELİ’NİN EN MUTLU GÜNÜ!

skenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli ve eşi Zeliha Dereli’nin güzel kızı Elif, Gülşen&Mustafa Özengen’in yakışıklı oğlu Emre Özengen ile evlendi. Düzenlenen düğüne çok sayıda davetli katıldı.

Ankara Konağı Gümüş salonda seçkin davetliler huzurunda evliliğe ilk adımı attan genç çiftlerin mutluluğu görülmeye değerdi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı çiftin nikahını kıyarken, İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ve eşi Zeliha Dereli de, biricik kızlarının nikah töreninde, misafirlerin masalarını tek tek gezerek mutluluklarını herkesle paylaştı.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve eşi Arife Tosyalı, İskenderun Başsavcısı Ahmet Çelikkol, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, geçmiş dönem Hatay Valilerinden Erdal Ata ile birlikte Türkiye genelinde bulunan çok sayıda rektör ve akademisyenler, İskenderunlu İş insanları, Dereli Ailesi’nin mutluluğuna ortak oldular.

Düğün merasiminde Elazığ depreminde hayatını kaybedenlerin ruhuna kuran-ı kerim okundu.. Sade ama anlam dolu merasim büyük iz bıraktı.
Elif- Emre çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

DİĞER HABERLER