spot_img
Ana SayfaGenelAlkan Köybaşı, CHP Gençlik Kolları Başkanlığı İçin Adaylığını Duyurdu

Alkan Köybaşı, CHP Gençlik Kolları Başkanlığı İçin Adaylığını Duyurdu

“Kimsenin Arka Bahçesinde Değil, Karanlığa Karşı Ön Cephedeyiz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Gençlik Kolları Olağan Kongresi 9 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.

Mevcut gençlik kolları başkanı Hurşit Mursaloğlu, geçtiğimiz gün kongrede yeniden aday olmayacağını resmi olarak açıklarken, Gençlik Kolları Başkanlığı için üç ismin yarışacağı dillendiriliyor.

Gençlik Kolları Başkanlığına aday olan üç isimden biri de yıllardır CHP Gençlik Kolları bünyesinde mücadele eden Gençlik Kolları Üyesi Alkan Köybaşı.

CHP Gençlik Kolları Başkanlığına adaylığını sosyal medya hesabından duyuran Köybaşı, geçmişten beri sokak-sokak verdikleri mücadeleyi daha da büyütmek amacıyla bu yola çıktıklarını ifade etti.

“İskenderun İçin Hemen Şimdi!” sloganıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Köybaşı, yaptığı paylaşımda; “Bizler, dev çınarın yeni filizleri, umutları yeniden yeşertmeye geliyoruz. Koltuklara yaslanıp kurulmaya değil, geçmişten beri sokak sokak gördüğümüz mücadeleyi daha da büyütmeye geliyoruz. Unvanlarla değil, birlikte yönetmeye geliyoruz. Kimsenin arka bahçesinde değil, karanlığa karşı ön cephedeyiz. Daha iyisini hak eden hepimiz için, sen de gel İskenderun’da fark yaratalım” şeklinde ifadeler kullandı.

DİĞER HABERLER