spot_img
Ana SayfaGenelBaşkan Tosyalı Birim Müdürleri İle Toplantı Yaptı

Başkan Tosyalı Birim Müdürleri İle Toplantı Yaptı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, birim müdürleri ile yaptığı toplantıda yürütülen ve hayata geçirilecek olan projeleri değerlendirdi.

İskenderun Belediyesi brifing salonunda düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına belediye başkan yardımcıları da katıldı.

Toplantıda, ‘İskenderun’da yaşayan herkesin mutlu olduğu, yasamaktan gurur duyduğu bir şehir olması için tevazu, samimiyet ve gayret ile tüm çalışanlarımızla vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz’ ifadelerini kullanan Başkan Tosyalı, birim müdürlerinden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

Başkan Tosyalı, “Kıymetli İskenderunlu hemşerilerimize daha güzel, daha kaliteli hizmet verebilmek adına belediyemizin brifing salonunda belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim Müdürlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Belediye Başkan Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve tüm personelimiz ile değerli halkımıza en iyi hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. İskenderun’a Değer ” şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER