spot_img
Ana SayfaGenelBaşkan Tosyalı, Samsun ve Samsun’un bazı ilçelerinde incelemelerde bulundu

Başkan Tosyalı, Samsun ve Samsun’un bazı ilçelerinde incelemelerde bulundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halka hizmet noktasında kamu, kurum ve belediye başkanları ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Samsun’da bir dizi program ve inceleme ziyareti kapsamında, Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak’ı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret etti.

İSTİŞARELERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Samsun’da sıcak bir şekilde karşılandıklarını belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediye Başkan Yardımcılarımız Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Çarşamba ve Bafra Belediye Başkanlarımızı ziyaret ettik. Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerde barış ve hoşgörü kentimiz hakkında genel bilgiler vererek, belediyemizin çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler aktardık. Çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk ” dedi.

ÇALIŞMALARI VE PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİK

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Son derece verimli geçen ziyaretlerde kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında planlanan ve yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili fikir teatisinde bulunduk. İl ve ilçe genelinde sosyal ve sportif alanlarda yapılmakta olan çalışmaları yerinde inceledik. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek adına istişarelerimizi sürdüreceğiz. Sıcak karşılamalarından ve göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Valimize, Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

BAŞKAN FATİH TOSYALI, SAMSUN’DA STATLARDA İNCELEMELER BULUNDU

-BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:

İSKENDERUN’A YENİ STAT YAPACAĞIZ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a yeni bir stat yapımı noktasında çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir dizi ziyaret ve inceleme gezisi için gittiği Samsun’da Bafra ve Çarşamba şehir statlarını inceledi.

İskenderun’a yakışır bir stat yapmak istediklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İlk olarak Bafra’da, Belediye Başkanımız Hamit Kılınç, İlçe Spor Müdürü Osman Şenocak, Belediye Başkan Yardımcı Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Bafra şehir stadında incelemelerde bulunduk. Stadın genel yapısı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler aldık ”dedi.

İSKENDERUN’A YAKIŞIR BİR STAT YAPACAĞIZ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Daha sonra Bir dizi ziyaret ve program için geldiğimiz Çarşamba’da, Belediye Başkanımız Halit Doğan, Belediye Başkan Yardımcılarımız Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu, Çarşamba Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kavraz, İlçe Spor Müdürü İlkay Aydın, Fen İşleri Müdürü Yusuf Şen ile birlikte Çarşamba şehir stadında incelemelerde bulunduk. Burada da stadın genel yapısı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler aldık” şeklinde konuştu.

İSKENDERUN’A DEĞER

Başkan Tosyalı, açıklamasının devamında ” Bir dizi ziyaret, inceleme ve çalışma programı için Belediye Başkan Yardımcılarımız Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte geldiğimiz Samsun ilimizden kentimize dönüyoruz. Bizlere Samsun’ da göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı Sayın Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Bafra ve Çarşamba Belediye Başkanlarımıza Başkan Yardımcılarına, İl ve İlçe Spor Müdürlerimize teşekkür ediyoruz. Kıymetli İskenderunlu hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek adına istişarelerimizi sürdüreceğiz. İskenderun’a Değer.” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER