spot_img
Ana SayfaGenelBELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:MODERN BİR TESİS OLACAK

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:MODERN BİR TESİS OLACAK

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:
“1’NOLU SOSYAL TESİS YENİLENEN YÜZÜYLE
KISA BİR SÜRE SONRA HİZMETE AÇILACAK”
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,1’Nolu sosyal tesisin yenilenen yüzüyle kısa bir süre sonra hizmete açılacağını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 1’nolu sosyal tesiste bir süre önce başlatılan yenileme, bakım, onarım, düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
MODERN BİR TESİS OLACAK
Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,”Kıymetli hemşerilerimize daha güzel, daha kaliteli hizmet verebilmek adına Belediyemize ait 1 nolu sosyal tesiste yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler aldık.1 Nolu sosyal tesisimiz yenilenen yüzüyle kısa bir süre sonra kıymetli hemşerilerimizin hizmetine açılacak.İskenderun’a Değer “şeklinde konuştu.
KOMPLE BİR YENİLİK YAPILIYOR
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Doğan Gazinosu olarak bilenen sosyal tesisimizde komple bir bakım söz konusu.Fırın bölümünden mutfak bölümüne kapalı alanlarından açık alanlarına ,tavandan tabana elektrik,aydınlatma ve su tesisatlarına ve artan ürün çeşitlerine kadar yeni bir konsept, yeni bir hizmet anlayışı ile kıymetli hemşerilerimize hizmet verecek.”şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER