spot_img
Ana SayfaGenelGENEL MÜDÜR ÇAPARALİ, AVSUYU MUHTARINI AĞIRLADI

GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ, AVSUYU MUHTARINI AĞIRLADI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Hatay halkının geleceği için yapılan hizmetlerin daha iyi bir hal alması adına halkın sesi olan muhtarlarla toplantı ve istişarelerini sürdürüyor.
Vatandaş ile resmi kurumlar arasında hizmetlerin şekillenmesi adına köprü olan mahalle muhtarları ile istişarelerini sürdüren HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Antakya ilçesi Avsuyu Mahallesi Muhtarı Mustafa Şimşek’i ağırlayarak, altyapıya dair konular ele alındı ve değerlendirmeler yapıldı.
Hatay’ın 15 ilçesindeki muhtarlarla istişare ve irtibat halinde olduklarını belirten Genel Müdür Çaparali, mahalle sakinlerinin sesi olan muhtarların toplumda önemli yer teşkil ettiğini ve devlet ile halk arasında köprü görevi gördüğünü ifade etti.
Hatay’ın her noktasına hizmet etmek için mücadele ettiklerini ve yapılan yatırımlar ile hazırlanan projeler hakkında kısa bilgiler veren Genel Müdür Çaparali, hizmet götürme noktasında muhtarlarımızı dikkate alarak koordineli şekilde çalıştıklarını ve hizmet hususunda her düşünceye önem verdiklerini ifade etti.
Hatay’ın muhtarlarına kulak vermeleri ve istişarelere önem vermelerinden dolayı HATSU heyetine teşekkür eden Muhtar Şimşek, yapılacak her hizmete destek vermede hazır olduklarını ifade ederek, mahallelerine yönelik talep ve temennilerini ilettiler.

DİĞER HABERLER