spot_img
Ana SayfaGenelİSKENDERUN SPOR GALİBİYET SEVİNCİNİ TARAFTARLARI İLE KUTLADI

İSKENDERUN SPOR GALİBİYET SEVİNCİNİ TARAFTARLARI İLE KUTLADI

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) 5. Grubunda mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor’un kendi saha ve seyircisi önünde Reyhanlı Spor karşısında alınan galibiyet Turuncu Mavili camiada sevinçle karşılandı.
YÖNETİM OLARAK HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
İskenderun 5 Temmuz stadında oynanan Reyhanlı Spor maçı öncesinde Başkan yardımcısı Ahmet Keskin, As Başkan Bünyamin Saraçoğlu ile birlikte Turuncu Mavili futbolcuların soyunma odasına giderek, Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı ve yönetim olarak her zaman desteklerimiz devam edecek. Camia olarak her zaman sizlerden başarı beklemekteyiz. dedi.
GALİBİYET COŞKUSU
Turuncu Mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor’un cefakar taraftarları, maçın başından sonuna kadar takımlarına yoğun destek verdi.
Karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından İskenderun Sporlu futbolcular da galibiyet sevincini cefakar taraftarlarıyla birlikte
kutladı.
GENÇ HOCA MURAT KURT’UN MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ
İskenderun Spor’un futbolcuları, attıkları gollerin ardından Teknik Direktör Murat Kurt’un yanına giderek gol sevincine ortak oldular.
Kulüp yönetimi tarafından Teknik Direktörlüğüne getirilen ve takımın başında çıktığı üç karşılaşmadan da sahadan galibiyetle ayrılan genç spor adamı Murat Kurt’un, mutluluğu görülmeye değerdi.

Turuncu Mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor’un Teknik Direktörlüğüne getirilen genç spor adamı Murat Kurt’un, mutluluğu görülmeye değerdi. GENÇ HOCA MURAT KURT’UN MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ
Turuncu Mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor’un Teknik Direktörlüğüne getirilen genç spor adamı Murat Kurt’un, mutluluğu görülmeye değerdi.
SEYFETTİN ÖZER’E SEVGİ SELİ
Reyhanlı Spor karşısında alınan galibiyetin ardından Turuncu Mavili taraftarlar, İskenderun Sporun kalecisi Seyfettin Özer’i yanlarına çağırarak sevgi gösterilerinde bulundular.
ALİ TUNÇ BAYIR UNUTULMADI
Reyhanlı Spor’un elde ettiği başarılarda imzası bulunan Ali Tunç Bayır’a karşılaşma öncesinde 5 Temmuz İskenderun Spor’lu Ali Yıldırım yanına kadar giderek sevgisini gösterdi.

DİĞER HABERLER