spot_img
Ana SayfaGenelİskenderun Spor, Mersin B.Ş. Belediye Meski Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

İskenderun Spor, Mersin B.Ş. Belediye Meski Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) 5. Grubunda top koşturan 5 Temmuz İskenderun Spor, hafta sonu evinde ağırlayacağı Mersin B.Ş. Belediye Meski Spor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Teknik Direktör Murat Kurt nezaretinde sürdüren çalışmalarda, İskenderun Spor galibiyeti hedefliyor.

İskenderun Spor, Mersin B.Ş. Belediye Meski Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor
4 Maçta 3 Galibiyet-1 Beraberlik
İskenderun Spor’un Teknik Direktörü Murat Kurt, göreve geldiği günden bu yana 4 karşılaşmada 3 galibiyet 1 de beraberlik aldı.

İskenderun Spor, Mersin B.Ş. Belediye Meski Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor
Teknik Adam Kurt, “Pozantıspor deplasmanında Yüksek rakımda zorlu hava ve saha şartlarında oynanan bir maçı geride bıraktık..Pozantıspor karşısında 1.dakikada talihsiz bir penaltı golü ile geriye düşmemize rağmen maçı bırakmadık ve hakemin son düdüğüne kadar maçı kazanmak için mücadele ettik…Bütün riskleri aldık Maçı 2-0 dan 2-2 ye getirdik devamında 2 net gol pozisyonundan faydalanamadık..Galipte gelebilirdik mağlupta olabilirdik fakat 90 dakika boyunca mücadeleden bir an olsun vazgeçmeyen, İskenderunspora yakışır şekilde oynayan oyuncularıma teşekkür ediyorum…Göreve geldiğimiz ikinci yarının başından bu yana çıktığımız 4 maçta 10 puan topladık , Bundan sonrada kalan her maçımızı kazanmak için oynamaya devam edeceğiz…Hafta sonu oynayacağımız Meskispor maçı için hazırlıklarımız devam ediyor” ifadesinde bulundu.

DİĞER HABERLER